SERCE W PREZENCIE - DZIEŁO MIŁOSIERDZIA

Kochani po raz PIERWSZY zapraszamy Was do włączenia się w adwentową akcję naszej parafii –„Serce w prezencie”. Chcemy sprawić, by najbardziej potrzebujące dzieci mogły cieszyć się w te nadchodzące święta Bożego Narodzenia z otrzymanych paczek, które będą wyrazem naszego szlachetnego serca.

Akcja będzie przebiegać w trzech etapach:

1. Niedziela Chrystusa Króla (26.11) – w naszym kościele stoi choinka z bombkami , do których dołączona jest karteczka z informacją dla kogo przeznaczona jest paczka. Osoby, które będą chciały pomóc, zabierają ze sobą do domu wybraną bombkę i przygotowują paczkę dla konkretnego dziecka. Bombki możemy zostawić w domu - są one wyrazem wdzięczności za udział w tej pięknej akcji.

2. Przez wszystkie niedziele adwentu do trzeciej niedzieli włącznie (17.12) –przynosimy do kościoła przygotowane paczki wraz z karteczką dla kogo jest przeznaczona i zostawiamy je pod choinką.

3. Wydawanie paczek - w wyznaczonym dniu osoby, dla których zostały przygotowane paczki, otrzymają informację kiedy i gdzie mają zgłosić się po ich odbiór.

Paczka powinna składać się z NOWYCH rzeczy takich jak: przybory szkolne, zabawki, słodycze, itp. Nie dodajemy rzeczy używanych!

Paczkę przygotowujemy tak jak dla własnego dziecka czy wnuka.

W imieniu dzieci już dziś - DZIĘKUJEMY !!!