Chór powstał we wrześniu 2015r. z inicjatywy Ks. Kustosza. Pierwszy rok chór prowadził P. Rafał Orzołek – organista. Od września 2016r. funkcję dyrygenta pełni Pan Tadeusz Korzeb – organista naszej parafii.Zespół liczy 25 osób. Mamy w swoim repertuarze szereg pieśni kościelnych (w j.polskim i j.łacińskim), pieśni patriotyczne oraz pieśni świeckie. Utwory wykonujemy w układzie czterogłosowym tj.głosy żeńskie: sopran i alt oraz głosy męskie: tenor i bas.

Organizujemy oprawę muzyczną wszystkich większych uroczystości kościelnych: m.in. Pasterka, Rezurekcja i inne ważne święta oraz śluby i pogrzeby. Każdego roku 11 listopada organizujemy koncert pieśni patriotycznych, jak również bierzemy udział w przeglądzie kolęd i pastorałek w naszym kościele. Chór posługuje również często w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Płocku.

Próby chóru parafialnego są w każdy czwartek o godz. 18.00 Zapraszamy chętnych do dołączenia do naszej wspólnoty muzycznej! Osobami odpowiedzialnymi za śpiew i grę są Tadeusz Korzed oraz Mirosława Pomichowska.