Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Dzisiaj po mszy o 10.00 - KATECHEZA: SUMIENIE I GRZECH. DZIEŃ SKUPIENIA DLA BIERZMOWANYCH - 24 LUTEGO 2024 GODZ. 10.00.

2. Dzisiaj Gorzkie Żale o 8.00, za tydzien o 10.00 - zapraszamy!!!

3. Droga Krzyżowa jeszcze trzy razy o 17.00, potem o 19.00. Dzieci z rodzicami przed kom. i bierzm,. uczestniczą cztery razy w ramach przygotowania duchowego.

4. Polecamy Bogu przez MB Bolesną uczestników zegara Męki Pańskiej - polecamy jeszcze dzisiaj ksiązki do rozważanie 24 godzin Męki PNJCh

5. Do 3 marca wpłacamy należność za pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii.

6. Dobra wiadomość - nasza MB Pocieszenia i Nadziei jedzie do Zambrowa - to już piąta parafia która poprosiła o naszą MBP.

7. Zapraszamy do sklepiku

8. Intencje mszalne w gablocie przed kościołem.

TERMINY MSZY ŚWIĘTYCH

WIOSKOWYCH ZA ZMARŁYCH

ROK PAŃSKI 2023

 

13.11.2023: poniedziałek: godz: 9.00: Budy Kozłówka i Wygrane

godz: 10.00: Chludnie i Kupnina

 

14.11.2023: wtorek: godz: 9.00: Popki, Śmiarowo i Waśki

godz: 10.00: Kołaki Strumienie, Wietrzychowo Budy Żelazne

 

15.11.2023: środa: --------------------------------------------------------

 

16.11.2023: czwartek: godz: 9.00: Rakowo Nowe i Rakowo Stare

godz: 10.00: Cwaliny Małe i Mściwuje

 

17.11.2023: piątek: godz: 9.00: Włodki i Drożęcin Lubiejewo

godz: 10.00: Zalesie i Krukówka

 

18.11.2023: sobota: godz: 9.00: Mały Płock I i II.

godz: 10.00: Rogienice Wielkie, Piaseczne i Wypychy

 

 

NA MSZACH ŚWIĘTYCH ZBIOROWYCH

ZA ZMARŁYCH

ŚPIEWAMY NIESZPORY ORAZ CZYTAMY

WYPOMINKI ROCZNE Z DANYCH WSI

 

PO MSZACH NABYWAMY W KOŚCIELE

POŚWIĘCONE OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY

U PANA ORGANISTY

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CAŁE WIOSKI NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ

ZA ZMARŁYCH ORAZ PO OPŁATKI !!!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Celebrujemy dzis Odpust Znalezienia Krzyża Św. oraz Dożynki parafialno - gminne. Wprowadzamy dziś pierwsze w Polsce relikwie św. Heleny, która znalazła Krzyż Chrystusa Pana w 325 roku. Zapraszamy pełną asystę.Na wszystkich mszach ucałowanie relikwii Krzyża św. oraz św. Heleny.

2. Przez cały dzień odbywa się wizytacja kanoniczna naszej parafii, gościmy ks. Biskupa. Zawierzamy Bogu przez NMP całą naszą diecezję.

3. Pielgrzymka do Sandomierza i filmowych Wilkowyj 20-21 października br. - wszystkie miejsca zajęte, Bardzo prosimy o regulowanie należności u pani Kasi.

4. Za tydzień 24 września br. o godz. 10.00 - uroczyste nabożeństwo przyjęcia kandydatów do bierzmowanie i do komunii świętej - obecność dzieci z rodzicami obowiązkowa. Tego dnia rozdamy i poświęcimy indeksy.

5. Serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na Sanktuarium - co niedziela jest sprawowana msza św. za parafian, pielgrzymów i ofiarodawców.

6. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami. W dzwonnicy u pana kościelnego możemy nabyć MAŁOPŁOCKĄ KRÓWKĘ POCIESZENIA. - ZAPRASZAMY.

7. Pierwsza zbiórka dla ministrantów po wakacjach: 23 wrzesnia br. sobota godzina 10.00 - zapraszamy wszystkich ministrantów po zbiórce pizza w kawiarence. ZAPRASZAMY  MINISTRANTÓW !!!

7. Intencje mszalne w gablocie i na stronie Sanktuarium.

ADORACJA: ROZWAŻANIE MĘKI PAŃSKIEJ

TERMIN: 13-14 SIERPNIA 2023 ROKU

MIEJSCE: SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA W MAŁYM PŁOCKU

 

"24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę", trwając na modlitwie przez dwadzieścia cztery godziny przed Najświętszym Sakramentem będziemy wynagradzać za wszystkie grzechy popełnione w naszej ojczyźnie, zwłaszcza za grzechy: zbrodni wobec nienarodzonych dzieci, nieczystości, apostazji, nienawiści, podziałów, kłótni i nieprzebaczenia, pijaństwa, rozwodów, niegodnego przyjmowania Komunii Świętej, zdrady narodu. Uczynimy to w jedności Trzech Serc – Najświętszego Serca Pana Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i Przeczystego Serca św. Józefa, prosząc też o wstawiennictwo wszystkich polskich świętych i błogosławionych, patronów i niebiańskich opiekunów naszej ojczyzny.

 

Dziś mało kto wzywa do pokuty i nawrócenia. Bezprecedensowym wydarzeniem w dziejach Kościoła w Polsce była zorganizowana w 2016 r. Wielka Pokuta – największe w historii chrześcijaństwa nabożeństwo przebłagalno-ekspiacyjne, które zgromadziło pod wałami klasztoru jasnogórskiego ponad 140 tysięcy wiernych. Zebrali się, by prosić Boga o wybaczenie grzechów swoich oraz całego narodu. Wierzymy, że tamto wydarzenie nie było ostatnim, ale zapoczątkowało akty kolejnych wynagrodzeń. Będziemy zatem modlić się w duchu i w łączności z Wielką Pokutą, aby kontynuować to wielkie dzieło ekspiacji.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Termin: 13-14 sierpnia 2023 r.

Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Małym Płocku

Organizator wydarzenia: SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA – MAŁY PŁOCK

Prowadzenie rozważań: Aleksandra Barnat, Tomasz Ustowski

Oprawa muzyczna: Michał Niemiec

Transmisja online: //www.youtube.com/@sanktuariumnmpmatkipociesz964" target="_blank" rel="noopener">Kanał YT Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia

 

BÓG ZAPŁAĆ !!!

KS. JAN PIEŃKOSZ

 SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZENIA PANI MAŁOPŁOCKIEJ © All Rights Reserved.

 
Realizacja: CEM SpesMediaGroup