Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Ogłoszenia parafialne:

1. Za tydzien kazanie wygłosi Ks. Dyrektor Caritas z Grodna na Białorusi oraz będzie zbierał ofiary do puszek na budujacy się Dom Emerytów w Grodnie.

2. W tym tygodniu w środę UROCZYSTOŚĆ PIOTRA I PAWŁA -  Msze św. w naszym sanktuarium: 8.00, 10.00 oraz 17.00. Zapraszamy.

3. W tym tyg pierwszy piatek oraz pierwsza sobota lipca. UROCZYSTE OBCHODY PIERWSZEJ SOBOTY - GODZ. 19.00.  Zapraszamy - przychodzi poraz trzeci pielgrzymka z Kolna oraz będzie autokar z Grądów Woniecko - przybywaja pielgrzymi, nie moża nas Parafian zabraknąć. WAŻNA SPRAWA - WYNAGODZENIE NIEPOKALANEMU SERCU NMP.  Od tego zależa losy świata w czasach ostatecznych.

4. Również w tym tyg. w piątek 1 lipca o godz. 4.00 rano wyjazd na pielgrzymkę do Wilna już poraz drugi w tym roku. Wszystkie miejsca są już zajęte. Kilka osób nie dokonało jeszcze wpłaty.

5. Organizujemy jak co roku PÓŁKOLONIE DLA DZIECI -  4 - 8 lipca br. Wszystkie miejsca już zajęte na dwa autokary. Dzisiaj odbieramy program w zakrystii od Ks. Roberta. Zapraszamy.

6. Bardzo Dziekuję za liczny udział na Ostatnim Nieszporze.

7. Ostatni tydzien peregrynacji na ul. Ciborowskiego - Msza św. na zakończenie w poniedziałek za tydzień 4 lipca br. godz. 20.00. Zapraszamy ul. Krótką i Ciborowskiego.

8. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami ku czci MB Pocieszenia.

9. Intencje w gablocie przed kościołem.

 SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZENIA PANI MAŁOPŁOCKIEJ © All Rights Reserved.

 
Realizacja: CEM SpesMediaGroup