Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

SZLACHETNA PACZKA A.D. 2022.

Jak co roku nasze Sanktuarium uczestniczyło w projekcie Szlachetnej paczki. Zawsze przecież można znaleźć osoby skrzywdzone przez los, którym nalezy okazać miłosierdzie. Pomimo rozbudowanej opieki społecznej - potrzeby tych ubogich znacznie przekraczaja możliwości Państwa. Stąd dzięki Bogu, że zawsze znajdą się również ludzie dobrej woli gotowi wspierać i pomagać. Miłosierdzie nie polega tylko na słowach, ale na konkretnych gestach. Bogu niechaj będą dzięki, za to, że poptrafimy jeszcze w tym bezdusznym świecie pochylac się nad ludzka biedą. Ks. Robertowi wraz z młodzieżą z naszej parafii dziękujemy za zaangażowanie w ten projekt. W tym roku pomagaliśmy 3 rodzinom z naszej parafii i nie tylko z naszej, bo miłosierdzie nie może mieć granic.

 SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZENIA PANI MAŁOPŁOCKIEJ © All Rights Reserved.

 
Realizacja: CEM SpesMediaGroup