OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Dzisiaj Różaniec przed sumą prowadzi Gloriosa, za tydzień Kościół Domowy I krąg.

2. Dzisiaj w całej Polsce w kościołach zbierane są ofiary na rzecz powodzian na południu Polski. Zechciejmy wesprzeć ofiary tej sztrasznej tragedii.

3. W tym tygodniu w sobotę 28 września wspominamy bł. Ks. Michała Sopoćko - KORONKA NA ULICACH MIAST - GODZ. 15.00: ROGIENICE WIELKIE PRZED ŚWIETLICĄ ORAZ PLAC PRZED DWORKIEM, UL. KRÓTKA.

4. W NIEDZIELĘ ZA TYDZIEŃ ŚW. ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, RAFAŁA I GABRIELA - PO MSZY O 10.00 PROCESJA DO FIGURY PRZED KOŚCIOŁEM ORAZ MODLITWY O UWOLNIENIE OD ZŁEGO DUCHA. ZAPRASZAMY. NA KAŻDEJ MSZY ŚW. KAZANIE OKOLICZNOŚCIOWE.

5. Za tydzień 29 września po mszy o 10.00 - spotkanie z rodzicami dzieci przed I Komunią św. Obecność obowiązkowa.

6. Bóg zapłać za dar wspólnego pielgrzymowania do Płocka i do Lichenia.

7. Zapraszamy do sklepiku.

8. Intencje na nowy tydzień w gablocie przed kościołem.