OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość odpustową Znalezienia Krzyża Świętego oraz dożynki parafialno - gminne. Msze św. z kazaniem okolicznościowym jak w niedziele. Główna suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszamy pełną asystę.

2. Za rok dożynki diecezjalne w Małym Płocku. Już dzisiaj zapraszamy całą diecezję.

3. Serdeczne podziękowania wspólnotom, szczególnie Domowemu kościołowi za udział w uroczystościach Dnia Fatimskiego oraz nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

4. Dnia 21 września czyli w najbliższą sobotę wyjazd na pielgrzymkę do Płocka i do Lichenia. Wyjazd o godzinie 5.00. Wszystkie miejsca już zajęte.

5. Od przyszłej niedzieli dzieci do I Komunii św. dają indeksy do ostęplowania w kościele.Rodzine Dzieci ochrzczonych poza naszą parafią niechaj zatroszczą się o metryki chrztu. Spotkanie pierwsze organizacyjne w późniejszym czasie.

6. Zapraszamy do sklepiku zdewocjonaliami.

7. Intencje w gablocie przed kościołem.

8. Zapraszamy codziennie do kaplicy Adoracji Najświętszego Saktamentu.

9. Od jutra planujemy generalny remont zakrystii.