OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Zapowiedzi przedślubne:

2. Dziś różaniec przed sumą prowadzi Śmiarowo za tydzień Chludnie. Zapraszamy

3. Za tydzień w naszym Sanktuarium Ks. Jacek dokona wprowadzenia relikwii rodziny Ulmów oraz wygłosi kazania okolicznościowe na mszach przed południem. Zapraszamy.

4. Wczoraj w Krakowie odbyła się beatyfikacja ks. Michała Rapacza - męczennika komunizmu zamordowanego w 1946 roku przed komunistyczne bojówki.

5. Za tydzień obchodziny dzień patrona Ks. Kustosza - św. Jana Chrzciciela, którego relikwie jako jedyne w Polsce posiada nasze Sanktuarium.

6. 8 - 12 lipca półkolonie organizowane przed parafię i GOK. Zapisy u ks. Jacka.

7. Przypominamy o wpłacaniu zaliczki na pielgrzymke do Medugorje.

8. W czwartek o godz. 15.00 - specjalna msza św. za Panią Dyrektor o powrót do zdrowia. Zapraszamy.

9. W piątek 21 czerwca o godz. 8.00 msza na zakończenie roku szkolnego. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od Pana Boga.

10. BIERZMOWANIE  - 21.06.2024 godz. 15.00.

11. Trwa kwesta na stacje Drogi Krzyżowej w plenerze. Wszystkim ludziom dobrej woli Bóg zapłać.

12. Serdeczne Bóg zapłąć za ofiary indywidualne.

13. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.

14. Intencje mszalne w gablocie przed kościołem.