OGŁOSZENIA PARAFIALNE I SANKTUARYJNE

1. Zapowiedzi przedślubne:

2. Zakończyliśmy nabożeństwo 24 GODZIN MĘKI PAŃSKIEJ - BOGU PRZEZ MARYJĘ MATKĘ POCIESZENIA WYNAGRADZALIŚMY ZA GRZECHY CAŁEJ OJCZYZNY NASZEJ, ABY BÓG ODSUNĄŁ OD NAS KARANIE.

W wydarzeniu udział wzięli małopłoccy parafianie oraz licznie przybyli pielgrzymi: Gdańsk, Gdynia, Kaszuby, Ostrołęka, Poznań, Wrocław, Lublin, Siemianowice Śląskie, kolno, Łomża, Grajewo, oraz w różnych kanałach telewizji internetowych wydarzenie śledził cały świat. Raz jeszcze wielkie Bóg zapłać Organizatorom z panią Olą na czele.

3. Dzisiaj katecheza przed bierzmowaniem o 10.00. Zapraszamy!

4. Bóg zapłać za pozytywną inicjatywę aby fundować zbiorczo stacje Drogi Krzyżowej, najpierw Mały Płock oraz Rogienice Wielkie i kolonie. Reszta będzie ogłoszona za tydzień.

5. 14 czerwca br. mija 7 rocznica Aktu Intronizacji naszej parafii oraz gminy Chrystusowi Królowi. Uroczyste obchody w niedzielę za tydzień o 10.00. Zapraszamy.

6. PÓŁKOLNIE LETNIE DLA DZIECI: 8 - 12 LIPCA 2024 ROKU ORGANIZOWANE PRZEZ PARAFIĘ ORAZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W MAŁYM PŁOCKU

Poniedziałek: Tykocin (zwiedzaniu zamku, kościół, miasto), Hodyszewo (sanktuarium, Krynica ze źródełkiem), Mc Donald
Wtorek: Ruciade Nida (rejs statkiem),Obiad,  Kadzidłowo( Park Dzikich zwierząt)
Środa: Białowieża ( Park i Muzeum, zagroda żubra), Obiad
Czwartek: Ciechanowiec (muzeum rolnictwa, skansen) Mc Donald
Piątek: Zabawy i Gry w zagrodzie u państwa Szumowskich (atrakcje dla dzieci- wata cukrowa, lody, dmuchańce, zajęcia z animatorem, ognisko z kiełbaskami)

CODZIENNIE MSZA ŚWIĘTA Z KAZANIEM DLA DZIECI, CAŁKOWITY KOSZT: 500ZŁ.

ZAPISY U KS. JACKA LUB U P. JOANNY KUPIECKIEJ.

7. Bóg zapłać za liczny udział w ostatnim nieszporze, szczególnie dzieciom.

8. Podziękowania firmie TeleCom za wykonanie instalacji światłowodowej w kościele oraz domu pielgrzyma.

9. Dziś druga niedziela miesiąca - spotkanie z KŻR św. Antoniego na plabanii godz. 20.00.

10. Zachęcamy do udziału w wyborach do europarlamentu.

11. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.

12. Intencje w gablocie przed kościołem.