OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Zapowiedzi

2. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o powołania.

3. Dzisiaj po mszy o 10.00 - katecheza dla rodziców i dzieci przed komunią  i bierzmowaniem.

4. Już od 1 maja wznawiamy modlitwy w kaplicy Adoracji Najśw. Sakramentu.

5. Przez prawie rok czasu trwała renowacja zabytkowych feretronów z XVIII wieku - są one wystawione przed ołtarzem - zapraszam osoby chętne do ich noszenia w czasie odpustów.

6. Bardzo serdecznie proszę i zapraszam do sprzatania domu pielgrzyma oraz przeniesienia ławek z kościoła do kaplicy - CZWARTEK GODZINA 10.00 - KUPNINA ORAZ DROŻĘCIN lUBIEJEWO

7. Przygotowujemy się do odpustu 3 maja - bardzo proszę o zadbanie o krzyże i kapliczki przydrożne na czas majowego i czerwcowego nabożeństwa.

8. Zapraszam wszystkich Radnych parafialnych oraz Sołtyski i Sołtysów z osobami towarzyszącymi oraz panów Wójtów odchodzacego i nowego na oboad odpustowy do Domu Pielgrzyma.

9. Dzisiaj II tura wyborów samorzadowych, jest to święto demokracji - Kościół zachęca do wzięcia udziału w głosowaniu.

10. Za tydzien wygłoszę homilię o wielkiej roli PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA - od maja do października zapraszamy na piękne nabożeństwa.

11. PIELGRZYMKA DO MEDUGORJE - NOWY PROGRAM: MEDUGORJE, SPLIT,  ZAGRZEB, DUBROWNIK, MARIA BYSTRICA, ORAZ W DRODZE POWROTNEJ ZWIEDZAMY BUDAPESZT. 24 - 30 SIERPNIA 2024. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA.

12. INTENCJE W GABLOCIE I NA STR. SANKTUARIUM.