NIEDZIELA PALMOWA: 24.03.2024.

1. Zapowiedzi przedślubne:

2. Bóg zapłać za liczny udział na Drodze Krzyżowej ulicami Małego Płocka

3. Dzisiaj Niedziela Palmowa - poswięcenie palm na wszystkich mszach św.: 8.00, 10.00, 12.00 oraz 15.00. Tą niedziela rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ.

4. Od Wielkanocy transmisje w Radio Nadzieja z naszego Sanktuarium w każdą sobotę o godz. 7.00. W środy transmisji nie będzie.

5. Serdecznie zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła na wielkanoc panie z Chludni. Jutro godzina 9.30.

6. PRZED NAMI 5 DNI ŚWIĄT: TRZY DNI TRUDUUM I DWA DNI WIELKANOCY - RAZEM PIĘĆ DNI, SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE

7. W zakrystii jeszcze dzisiaj zapisujemy chorych do odwiedzin w domach.

8. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

9. Pod chórem u ministrantów nabywamy woskowe paschaliki na liuturgię Wielkiej Soboty oraz na stół wielkanocny

10. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami.

11. Ze stolików pod chórem zabieramy folder Mini - przewodnik o naszym Sanktuarium. Poszę dzielić się nimi z gośćmi w czasie świąt i nie tylko, Możemy zabierać po kilka sztuk.