OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Trwamy w oktawie do Uroczystości Wszystkich Świętych, zakończenie we wtorek 8 listopada, godz. 17.00. Codziennie do 8 litopada możemy zyskąc odpust zupełny za zmarłych. W oktawie czytamy wypominki jednorazowe. Zapraszamy

2. W tym tyg pierwszy poniedziałek miesiąca - nowenna do św. Jóżefa o godz. 17.00. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2022, MSZE ŚW. 8.00 ORAZ 10.00. Po Mszy o 10.00 poswięcenie nowego Krzyża Jubileuszowego roku 2000 ufundowanego przez związek Piłsudczyków. Następnie przemarsz pod pomnik Piłsudskiego na ul. Potocznego. Tam uroczystości patriotyczne. To nasza powinność patriotyczna względem Ojczyzny - zapraszamy cała parafię i miłych gości.

4.W zakrystii przyjmujemy na nowe wypominki roczne za zmarłych. Nowe wypominki czytamy od pierwszej niedzieli Adwentu, tj. od 27 listopada w tym roku.

5. Msze św. listopadowe wioskowe za zmarłych od 14 listopada tj. od poniedziałku. W czasie tych mszy wioskowych czytamy zdrowaśki za zmarłych.

6. W tym roku P. Organista nie będzie chodził z opłatkami po domach - poswięcone opłatki będą rozprowadzane w czasie Mszy wioskowych za zmarłych. Zapraszamy więc liczniej do Kościoła.

7. Przypominamy, że w sezonie zimowym Msze popołudniowe w niedziele o godz. 15.00. Zapraszamy.

8. W DNIACH 14-21 KWIETNIA 2023 ROKU NASZA PARAFIA ORGANIZUJE PIELGRZYMKĘ DO ZIEMII ŚWIĘTEJ. WYLOT Z WARSZAMY SAMOLOTEM. ZWIEDZAMY OJCZYZNĘ JEZUSA CHRYSTUSA: WAŻNE MIEJSCA: KAFARNAUM, JEZIORO GALILEJSKIE, RZEKA JORDAN, BETLEJEM, JEROZOLIMA, NAZARET, JERYCHO, MORZE MARTWE, TEL AWIIW I INNE.... KOSZT PIELGRZYMKI 4276 ZŁ PLUS 170 $ ZA OSOBĘ. PLAKAT W GABLOCIE PRZED KOŚCIOŁEM. JEST TO JEDYNA W SWOIM RODZAJU OKAZJA ZAPRASZAMY SERDECZNIE PARAFIAN I PIELGRZYMÓW NA TĘ WSPANAŁA PIELGRZYMKĘ. ORGANIZATOR TO BIURO KONSORCJUM, ZAS PARAFIA JEST TYLKO POSREDNIKIEM. POTRZEBNY WAŻNY PASZPORT.

9. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami ku czci MB Pocieszenia.

10. Mamy dzisiaj do nabycia co łaska nowe czasopismo :" Dobre Nowimy"

11. Intencje w gablocie przed kościołem oraz na stronie Sanktuarium.