OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Dzisiaj niedziela seminaryjna, Bóg zapłac klerykowi za wygłoszone świadectwo powołania.

2. Dzisiaj 139 rocznica poświęcenia naszego kościoła - 28.10.1883 roku. Budowniczym koscioła był Ks. Franciszek Tomkiewicz.

3. Dzisiaj różaniec na sumie prowadzi KŻR mężczyzn św. Antoniego.

4. W tym tyg: pierwsze: czwartek, piatek oraz sobota. Msze wotywne o 17.00. zapraszamy.

5. Przed nami święta listopadowe:

Wszystkich Świętych 1.11.2022 - Msze jak w niedziele: 8.00, 10.00, 12.00 oraz 17.00. O 12.00 suma i procesja na cmentarz grzebalny. Po procesji poświęcenie nowych pomników. Przez cały dzień w dzwonnicy zamawiamy podzwonne. zapraszamy między Mszami do dzwonnicy - wejście z zewnątrzi z wewnątrz kościoła.

Dzień Zaduszny: 2.11.2022 - Msze św.: 8.00, 10.00, 12.00 oraz 18.00 - Msza z nowenną do MB Pocieszenia. Przed drugi dzień świąt również skłądamy na podzwonne w dzwonnicy. Za zmarłych z podzwonnego zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie oktawy: 8.11.2022 - godz. 17.00. wtorek.

6. Przez całą oktawę możemy zyskać Odpust Zupełny za zmarłych - zadbajmy o to.

7. Ze stolików pod chórem zabieramy karteczki do wypominek jednorozowaych - wypominki wrzucami do skarbony z Chrystusem Zmartwychwstałym przy ołtarzu.

8. Cieszeymy się illuminacja ul. Grodzkiej przy cmentarzu - Bóg zapłać Gminie z P. Wójtem na czele.

9. Pamietajmy o zamawianiu Mszy za zmarłych. Zapraszamy do zakrystii.

10. W zakrystii przyjmujemy tez na roczne wypominki za zmarłych - zapraszamy, wypominki jak w roku ubiegłym bez zmian.

11. podziękowania dla trzech wsi za sprzątanie wokół i w kościele: Dziękujemy: Budy Kozłówka, Wygrane i Krukówka.

12. Na parking na łąke możemy wjeżdżać od strony asfaltowej alejki - prosmimy tylko nie wjęźdżać na dróżki dla pieszych z nowej kostki brukowej.

13. BARDZO WAŻNA INFORMACJA - JAK ZWYKLE OD PIERWSZEJ NIEDZIELI LISTOPADA AZ DO KOŃCA KWIETNIA MSZE NIEDZIELNE POPOŁUDNIOWE O GODZ. 15.00. zAPRASZAMY. Nie będzie mszy aż do maja o godz. 17.00 w niedziele.

14. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami - sa nowe pamiątki: figury św. Michała Archanioła, nowe magnesy z MB Pocieszenia, obrazy olejne itp. Zapraszamy.

15. Po raz ostatni możemy nabyć tygodnik Idziemy - od przyszłej niedzieli została zlikwidaowana wkładka do gazety z naszej diecezji. Bedziemy teraz zamawiac gazetki z Krakowa.

16. Intencje w gablocie oraz po pewnej przerwie na stronie internetowej naszego sanktuarium.