ADORACJA: ROZWAŻANIE MĘKI PAŃSKIEJ

TERMIN: 13-14 SIERPNIA 2023 ROKU

MIEJSCE: SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA W MAŁYM PŁOCKU

"24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę", trwając na modlitwie przez dwadzieścia cztery godziny przed Najświętszym Sakramentem będziemy wynagradzać za wszystkie grzechy popełnione w naszej ojczyźnie, zwłaszcza za grzechy: zbrodni wobec nienarodzonych dzieci, nieczystości, apostazji, nienawiści, podziałów, kłótni i nieprzebaczenia, pijaństwa, rozwodów, niegodnego przyjmowania Komunii Świętej, zdrady narodu. Uczynimy to w jedności Trzech Serc – Najświętszego Serca Pana Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi i Przeczystego Serca św. Józefa, prosząc też o wstawiennictwo wszystkich polskich świętych i błogosławionych, patronów i niebiańskich opiekunów naszej ojczyzny.

Dziś mało kto wzywa do pokuty i nawrócenia. Bezprecedensowym wydarzeniem w dziejach Kościoła w Polsce była zorganizowana w 2016 r. Wielka Pokuta – największe w historii chrześcijaństwa nabożeństwo przebłagalno-ekspiacyjne, które zgromadziło pod wałami klasztoru jasnogórskiego ponad 140 tysięcy wiernych. Zebrali się, by prosić Boga o wybaczenie grzechów swoich oraz całego narodu. Wierzymy, że tamto wydarzenie nie było ostatnim, ale zapoczątkowało akty kolejnych wynagrodzeń. Będziemy zatem modlić się w duchu i w łączności z Wielką Pokutą, aby kontynuować to wielkie dzieło ekspiacji.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Termin: 13-14 sierpnia 2023 r.

Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Małym Płocku

Organizator wydarzenia: SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA – MAŁY PŁOCK

Prowadzenie rozważań: Aleksandra Barnat, Tomasz Ustowski

Oprawa muzyczna: Michał Niemiec