KOLEJNA EDYCJA EDK W SANKTUARIUM W MAŁYM PŁOCKU

Już w najbliższy piątek - 1 kwietnia 2022 o godzinie 19.00 rozpopczniemy Mszą Świętą kolejna edycję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Małym Płocku.

Msza św. poprzedzona zostanie Drogą Krzyżową w kościele dla tych, którym zdrowie nie pozwala wziąć udział w EDK. Droga Krzyżowa w kościele tradycyjnie w procesji w bocznych nawach przy pięknych rzeźbionych w drewnie stacjach Drogi Krzyżowej autorstwa prof. Jana Wleciała, który jest autorem wszystkich rzeźb w naszej świątyni. Droga krzyżowa tradycyjnie obowiązkowo dla dzieci do bierzmowania i przed I komunią świętą. Zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami. Następnie Msza św., po której wyruszy EDK - dwie trasy: 42km oraz 25 km. Bogu dziękujemy za wielkie zainteresowanie nie tylko z naszej parafii ale i z okolic: Kolno, Łomża, Dobrzyjałowo, Łyse, Zbójna, Dobrylas, Kąty, i wiele innych parafii - w imieniu Matki Pocieszenia serdecznie zaprawszamy do pójścia razem z Naszym Panem Jezusem Chrystusem Jego Drogą Krzyżową - niechaj cisza wieczoru i nocy owocuje błogosławionymi owocami tejże modlitwy i medytacji.