OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Zapowiedzi przedślubne:

2. Dziś różaniec przed sumą prowadzi wspólnota różańcowa z Kołak Strumieni. Za tydzień Rogienice Piaseczne.

3. Bóg zapłać za ofiary na Stolicę Apostolską.

4. W tym tygodniu z racji wyjazdu proboszcza na pielgrzymkę do Medugorje, wstrzymujemy adorację Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia, oczywiście kościół będzie otwarty i można nawiedzać.

5. 5 września br. o godz. 17.15 wyjazd do kina do Łomży na film: Maryja Matka ludzkości. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu.

6. 21 września br. pielgrzymka do Płocka nad Wisłą oraz do Lichenia. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.

7. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami. Polecamy szczególnie Księgę Peregrynacji.

8. W tym tygodniu w sobotę 31 sierpnia gościmy dwie pielgrzymki: pierwsza z Białegostoku, zostanie dla nich odprawiona Msza po łacinie o godz. 10.00.

Druga zaś to pierwsza Piesza Pielgrzymka Kobiet z Diecezji Łomżyńskiej - pielgrzymka wyrusza z Piątnicy około godz. 9.00.

9. Intencje mszalne w gablocie przed kościołem.