OGŁOSZENIA:

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość odpustową: PRZEMIENIENIE PAŃSKIE. Jest to odpust ustanowiony dla naszej parafii osobiście przez papieża Piusa VII, Tradycyjnie obchodzimy po każdej mszy św. ołtarz wielki z zapalonymi świeczkami - to znak naszego kroczenia za Chrystusem - Światłością Świata. Suma odpustowa o 12.00 - świętujemy złote i srebrne Jubileusze małżeńskie. Zapraszamy!!!

2. Dziesiaj różaniec przed sumą prowadzi Zalesie za tydzień KŻR św. Józefa, zapraszamy na 11.30.

3. Już dzisiaj zachęcam do zgłaszania się do USC w Małym Płocku przyszłorocznych złotych jubilatów, aby zamówić medale.

4. Przygotowujemy się do UROCZYSTOŚCI WNIEBOWZIĘCIA NMP

SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA ZAPRASZA DO UCZCZENIA WNIEBOWZIĘTEJ MATKI JEZUSA

WIGILIA DO WNIEBOWZIĘCIA: 20.00 - MSZA ŚW. W KALPLICY ŚW. LUDWIKA, 21 - EKSTREMALNA DROGA RÓŻEŃCOWA - TYLKO 15 KILOMETRÓW

HASŁO TEGOROCZNEJ EDR: " W MODLITWIE I PIEŚNI Z MARYJĄ KU CHRYSTUSOWI"

15 SIERPNIA 2024 - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWIŻĘCIA NMP MSZE ŚW. Z KAZANIAMI: 8.00, 10.00, 12.00, 15.00 ORAZ 17.00. ZAPRASZAMY

NA KAŻDEJ MSZY ŚW. DYWAN Z ŻYWYCH KWIATÓW UŁOŻONY PRZEZ KGW ROGIENICE WIELKIE ORAZ DESZCZ Z PŁATKÓW RÓŻ DLA MARYI W CZASIE HYMNU MAGNIFICAT.

5. PIELGRZYMKA DO MEDUGORJE 24 - 30 SIERPNIA 2024 - WSZYSTKIE MIEJSCA JUŻ SĄ ZAJĘTE. WYJAZD W SOBOTE GODZ. 3.00 Z MAŁEGO PŁOCKA

6. Bóg zapłać wsi Włodki za generalne sprzątanie Kościoła przed odpustem.

7. Zapraszmay do sklepiku z dewocjonaliami ku czci Matki Pocieszenia. oprócz świętości są krówki małopłockie dla dzieci oraz nowy produkt MIÓD PIELGRZYMA Z MAŁEGO PŁOCKA.

8. Intencje w gablocie przed kościołem.