OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Zapowiedzi przedślubne:

2. Serdeczne Bóg zapłać księdzu Patrykowi za dzisiejszą posługę w naszym Sanktuarium

3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca adoracja na godzinie 12.00. Zapraszamy

4. Również w wakacje trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Jana Pawła II. Pan Jezus zaprasza i czeka na nas.

5. Dzisiaj różaniec przed sumą prowadzi KŻR z Włódek, za tydzień  Drożecin Lubiejewo. Zapraszamy

6. Serdeczne Bóg zapłać za pozytywna odpowiedż oraz kwestę na kapliczki Drogi Krzyżowej, wszystkie już dojechały, możemy dzisiaj na placu przy źródełku obejrzeć. Zostało teraz je ustawić.

7. w wakacje trwaja nowenny do MBP oraz piątkowe adoracje wieczorem, zaś po mszach adoracja. Zapraszamy.

8. PRZYPOMINAMY O WPŁACANIU NALEŻNOŚCI NA PIELGRZYMKĘ DO MEDUGORJE, KTÓRA JUŻ PRAWIE ZA MIESIĄC: 24 - 30.08.2024.

9. ZA DWA TYGODNIE 21 LIPCA BR. ZOSTANĄ WPROWADZONE DO NASZEGO SANKTUARIUM, PIERWSZE W DIECEZJI RELIKWIE PIERWSZEGO STOPNIA ŚW. JAKUBA STARSZEGO - APOSTOŁA. RELIKWIE ZOSTANĄ NA STAŁE UMIESZONE W WIELKIM RELIKWIARIUM W OŁTARZU ŚW. JAKUBA APOSTOŁA. NASZA PARAFIA JEST NA SZLAKU JAKUBOWYM, TO SPRAWI, ŻE PIELGRZYMI CAMINO BĘDA OTRZTYMYWALI BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TYMI RELIKWIAMI.

12. W SOBOTĘ 13 LIPCA - DZIEŃ FATIMSKI - MSZA ŚW. ORAZ RÓŻANIEC ZA PARAFIĘ PRZY WIECZERNIKU O GODZINIE 20.00. ZAPRASZAMY !!!

11.. INTENCJE W GABLOCIE PRZED KOŚCIOŁEM.