OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Celebrujemy dzis Odpust Znalezienia Krzyża Św. oraz Dożynki parafialno - gminne. Wprowadzamy dziś pierwsze w Polsce relikwie św. Heleny, która znalazła Krzyż Chrystusa Pana w 325 roku. Zapraszamy pełną asystę.Na wszystkich mszach ucałowanie relikwii Krzyża św. oraz św. Heleny.

2. Przez cały dzień odbywa się wizytacja kanoniczna naszej parafii, gościmy ks. Biskupa. Zawierzamy Bogu przez NMP całą naszą diecezję.

3. Pielgrzymka do Sandomierza i filmowych Wilkowyj 20-21 października br. - wszystkie miejsca zajęte, Bardzo prosimy o regulowanie należności u pani Kasi.

4. Za tydzień 24 września br. o godz. 10.00 - uroczyste nabożeństwo przyjęcia kandydatów do bierzmowanie i do komunii świętej - obecność dzieci z rodzicami obowiązkowa. Tego dnia rozdamy i poświęcimy indeksy.

5. Serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na Sanktuarium - co niedziela jest sprawowana msza św. za parafian, pielgrzymów i ofiarodawców.

6. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami. W dzwonnicy u pana kościelnego możemy nabyć MAŁOPŁOCKĄ KRÓWKĘ POCIESZENIA. - ZAPRASZAMY.

7. Pierwsza zbiórka dla ministrantów po wakacjach: 23 wrzesnia br. sobota godzina 10.00 - zapraszamy wszystkich ministrantów po zbiórce pizza w kawiarence. ZAPRASZAMY  MINISTRANTÓW !!!

7. Intencje mszalne w gablocie i na stronie Sanktuarium.